O NAS

EPOL-BRAM to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań i indywidualnego podejścia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty marki Wiśniowski oraz – naszych partnerów:  firm BFT, Joniec, Hatpol. Rozszerzenie działalności o usługi serwisowe, usługi mini koparką oraz usługi budowlane – czyni EPOL-BRAM firmą świadczącą usługi kompleksowe.  Komplementarne urządzenia dostępne w naszej ofercie zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamy do kontaktu: chętnie podzielimy się naszą wiedzą i ponad 15-letnim doświadczeniem. Z nami pewnie i szybko wybierzesz oraz zamontujesz bramę garażową, bramę wjazdową, ogrodzenie, wykonasz prace budowlane, a w razie awarii – szybką ją usuniesz.

NASZE MOCNE STRONY,

czyli dlaczego warto nam zaufać:

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Wiemy jak, gdzie, kiedy i co montować, aby sprostać najbardziej wyrafinowanym potrzebom naszych klientów, a 15 - letnie doświadczenie wyeliminowało stosowanie przypadkowych rozwiązań.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Pracujemy na sprawdzonych produktacj najwyższej jakości, które zdobyły już uznanie i zaufanie wielu klientów. Proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy projekt ma inne potrzeby, inne wymagania. Nie ma znaczenia czy wybierasz produkty i usługi do domu, czy do swojej firmy — zawsze mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście.

JASNE ZASADY WSPÓŁPRACY

Wybierając naszą firmę, nie musicie martwić się o niejasności — rzetelnie podchodzimy do powierzonych nam zadań i terminowo wywiązujemy się ze zobowiązań.

JAK PRACUJEMY?

OBSZAR ŚWIADCZONYCH USŁUG

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy z rejonu Nowego Sącza, oraz miejscowości w promieniu 50 km.

GODZINY PRACY

Pracujemy w dni robocze, ale nagłe awarie wymagające pilnej interwencji możecie Państwo zgłaszać na nr: 691411697

icon-car.pngFullscreen-Logo
EPOL-BRAM

ładowanie mapy - proszę czekać...

EPOL-BRAM 49.677510, 20.722480 EPOL-BRAM Klimkówka 81, 33-311 Wielogłowy